Droga Krzyżowa w Niedzielę Palmową w Siedlcach
30.03.2017

Wzorem lat ubiegłych w Niedzielę Palmową, 9 kwietnia br. odbędzie się w Siedlcach Miejska Droga Krzyżowa. Rozpocznie się ona o godz. 19.00 przy kościele św. Józefa, ul. Sokołowska, i przejdzie ulicami miasta do Katedry Siedleckiej. Drodze Krzyżowej przewodniczył będzie Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda. Krzyż pomiędzy stacjami będzie niesiony przez przedstawicieli siedleckich parafii oraz wybranych grup zawodowych i społecznych. Tegoroczne rozważania Drogi Krzyżowej są przygotowane przez ks. Jacka Świątka, dyrektora Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Rodziny w Siedlcach i nawiązywać będą do przeżywanego w naszej diecezji Roku Maryjnego.
Bardzo proszę Księży Proboszczów, aby w ramach ogłoszeń parafialnych w najbliższą niedzielę zaprosić wiernych do licznego udziału w tym nabożeństwie. Proszę też o wyznaczenie delegacji wraz z duszpasterzem ze swojej parafii do niesienia krzyża pomiędzy poszczególnymi stacjami.
ks. Jerzy Duda
Wydział Duszpasterski

Lista delegacji niosących krzyż w czasie Miejskiej Drogi Krzyżowej Siedlce 2017
1. Przedstawiciele parafii św. Józefa wraz z duszpasterzami