DIECEZJALNE SPOTKANIE KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH KÓŁ MISYJNYCH
10.04.2017

29 kwietnia 2017 r. w parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Białej Podlaskiej odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Kolędników i Kół Misyjnych.

1000 Animacja gry i zabawy

1100 Spotkanie z misjonarzami z naszej diecezji

1200 Eucharystia

1300 Wspólny posiłek misyjny

.

Propozycja wzięcia udziału w Kongresie skierowana jest nie tylko do tych zaangażowanych w grupy czy ogniska misyjne, ale do wszystkich dzieci. Spotkanie jest okazją, by troska o dzieło misyjne zagościła w różnych grupach naszych parafii: ministrantach, scholach, grupach apostolskich czy oazach.

Hasło Kongresu wpisuje się w tegoroczny temat roku duszpasterskiego „Idźcie i głoście”. Pragniemy się do tego wydarzenia przygotować jak najlepiej. Jest to bowiem ważny etap formacji misyjnej najmłodszych. Dlatego proponujemy, aby katecheci, kapłani, siostry zakonne, osoby świeckie, młodzież  i dorośli pomogli dzieciom w przygotowaniu.

Grupy zgłaszamy wcześniej na adres mailowy akubalski@caritas.pl lub pod nr. tel. 602763122.

Ks. Andrzej Kubalski

Diecezjalny Duszpasterz ds. Misji