Klub Ojca zaprasza
10.04.2017

Czuwanie Modlitewne dla ojców z diecezji siedleckiej, które odbędzie się w Kodniu w dniach 22.04.2017 - 23.04.2017.

"PRZYBĄDŹ I WYGRAJ SWOJE OJCOSTWO" - takie zaproszenie Kluby Ojca z Siedlec i Łukowa kierują do mężczyzn będących ojcami. Bycie dobrym mężem, ojcem wymaga dziś od mężczyzny toczenia nieustannej walki - także i tej duchowej o swoją rodzinę. Wszystkich ojców, którzy chcą podjąć tą walkę zapraszamy na "Ojcowski Poligon Duchowy" do Kodnia 22 kwietnia na godz.19.00. Ojcostwo to powołanie i jednocześnie najważniejsza kariera w życiu mężczyzny i o tym jak czynić je lepszym i bardziej radosnym, będzie można usłyszeć w konferencji pt "OJCIEC ODPOWIEDZIALNY" Ks.Waldemara Pawelca - pallotyna z Dowbysza na Ukrainie, który przybędzie do Kodnia z grupą ojców ze swojej parafii. Centralnym punktem czuwania będzie Eucharystia w sprawowana przez kapłanów - opiekunów duchowych obydwu klubów i Ks. Pawelca z Ukrainy w intencji wszystkich ojców i ich rodzin.

Serdecznie Pozdrawiamy w Panu

Dmowski Jerzy - Klub Ojca Siedlce