Zaproszenie na Diecezjalną Konferencję Trzeźwościową
18.04.2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy zainteresowani są rozwiązywaniem problemów alkoholowych i promowaniem trzeźwego stylu życia na Diecezjalną Konferencja Trzeźwościową, która odbędzie dnia 6 maja 2017 r. (sobota) w Białce k. Radzynia Podlaskiego (Zespół Szkół, Białka 49a, 21-300 Radzyń Podlaski).
Konferencja została zaplanowana jako przygotowanie do Narodowego Kongresu Trzeźwości, który odbędzie się w Warszawie w dniach 21-23 września 2017 r. i do Diecezjalnego Kongresu Trzeźwości, który planowany jest w Siedlcach wiosną 2018 r.
Na konferencję zapraszamy dekanalnych referentów ds. trzeźwości, innych kapłanów zainteresoawnych problematyką, samorządowców, członków gminnych komisji ds. rozwiązywania problemów alkoholowych, pracowników placówek leczenia uzależnień, przedstawicieli wspólnot Annonimowych Alkoholików i pokrewnych oraz organizacji pozarządowych zajmujących się rozwiązywaniem problemów alkoholowych i promowaniem trzeźwego stylu życia w lokalnych społecznościach.
Konferencja organizowana jest przy zaangażowaniu lokalnych samorządów z Burmistrzem Miasta Radzyń Podlaski Jerzym Rębkiem i Wójtem Gminy Radzyń Podlaski Wiesławem Mazurkiem na czele.
Zgłoszenia prosimy kierować do diecezjalnego duszpasterza ds. trzeźwości i osób uzależnionych – ks. Andrzeja Kieliszka za pośrednictwem dekanalnych referentów ds. trzeźwości na adres e-mailowy: an.kiel@wp.pl, telefonicznie lub SMS-em pod numer: 604 241 707 do dnia 2 maja
2017 r. Ze względów organizacyjnych chcielibyśmy wcześniej znać planowaną liczbę uczestników konferencji.

Ks. Andrzej Kieliszek
Diecezjalny duszpasterz ds. trzeźwości i uzależnionych

Program:Program Diecezjalnej Konferencji Trzeźwościowej.pdf