Koczowisko Służby Liturgicznej
08.06.2017

Czcigodni Księża pragniemy serdecznie zaprosić Księży oraz Liturgiczną Służbę Ołtarza na tegoroczne X Koczowisko ministranckie. Odbędzie się ono w sobotę 24 czerwca br. w WSD w Nowym Opolu.

Poniżej przedstawiamy ramowy plan wydarzenia:

 

Koczowisko Służby Liturgicznej

 

Program ramowy:

09.15 początek rejestracji

10.00 rozpoczęcie modlitwą w kaplicy

10.30 – 15.00  rozgrywki i zawody sportowe

Ok. 15.00 – 15.30 zakończenie Koczowiska i wręczenie pamiątkowych dyplomów

Podczas trwania imprezy będą zapewnione atrakcje:

- rozrywkowe: turniej piłkarski ( niezbędne wcześniejsze zgłoszenia), turniej w palanta
( również niezbędne zgłoszenia, regulamin gry w oddzielnym załączniku, jest to nowość na Koczowisku więc zachęcamy do licznego udziału)  strzelanie z łuku i wiatrówek, dmuchane zamki i tory przeszkód, ringo, bocci

- edukacyjne: film, spotkanie z policją, OSP, WORD-em, ratownikiem medycznym i kurs pierwszej pomocy i wiele innych.

- turniej wiedzy liturgicznej w dwóch kategoriach wiekowych – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum ( prosimy o wytypowanie uczestników z parafii).

Koszt uczestnictwa wynosi 10 zł.

Przypominamy, że za dojazd i ubezpieczenie odpowiadają osoby zgłaszające grupę. Opiekun grupy powinien posiadać pisemną zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w Koczowisku (wzór oświadczenia dostępny w załączniku). Dokładniejsze informacje i szczegółowy plan rozgrywek sportowych zostaną podane w najbliższym czasie. 

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do dnia 22 VI 2017 do godz. 20.00 na e-mail: koczowisko.siedlce@gmail.com lub telefonicznie do ks. Przemysława Świderskiego (mile widziane SMS-y): 796 650 150

W zgłoszeniu należy podać parafię, liczbę uczestników, opiekuna grupy oraz informację czy parafia weźmie udział w turnieju piłkarskim (kategoria: szkoła podstawowa i gimnazjum).

Wcześniejsze zgłoszenia – szczególnie związane z turniejem piłki nożnej i palantem - pozwolą na sprawne przeprowadzenie rozgrywek sportowych (zespoły nie zgłoszone nie zostaną dopuszczone do rozgrywek)  oraz przygotowanie odpowiedniej liczby atrakcji.

 

                                                                       Duszpasterstwo Służby Liturgicznej

 

 

 

« Powrót do listy