Ogłoszenie- Agencja Rozwoju Miasta Siedlce
22.06.2017

 „Zawodowy rajd rowerowy” Dołączycie?

 

JEST AKCJA!

LICZYMY, ŻE BĘDZIE TEŻ REAKCJA?

 

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce, w ramach kampanii Trzymaj Formę, Zrzuć Kompleksy, dnia 26 czerwca (poniedziałek) organizuje „Zawodowy Rajd Rowerowy”, do udziału, w którym chcemy zaprosić właśnie Państwa firmę.

„Zawodowy Rajd Rowerowy” to akcja, która ma na celu nie tylko promowanie zakładów pracy, ale także aktywnej formy spędzania czasu. Dodatkowo wspólnie możemy sprawić, że ten jeden dzień odciąży nasze miasto od korków i zanieczyszczeń, a dzięki temu początek tygodnia pracy będzie aktywny i doda wszystkim energii na cały tydzień.

Zintegrujmy się i pokażmy jacy przedstawiciele grup zawodowych reprezentują nasze miasto. Warto, by tego dnia odstawić samochody, zrezygnować z zatłoczonych autobusów i przesiąść się z nami na zdrowy tryb życia.

Mamy nadzieje, że ta akcja zapoczątkuje wakacyjny trend na ekologiczny i aktywny sposób przemieszczania się na terenie Siedlec nie tylko w drodze do pracy, ale będzie też okazją i motywacją do wszelkich prozdrowotnej form aktywności. Marzymy o tym, by dzięki takim inicjatywom Siedlce mogły stać się Zielonymi Płucami Mazowsza.

Chcemy, aby w „Zawodowym Rajdzie Rowerowym” udział wzięło jak najwięcej przedstawicieli różnych profesji m.in.: pracownicy szpitala, wszystkie służby mundurowe pracownicy sanitarni, prawnicy, nauczyciele, osoby duchowne, pracownicy fizyczni, biurowi, kadra zarządzająca, biznesmeni, sportowcy, robotnicy oraz osoby bezrobotne.

Jak przyłączyć się do Rajdu?

Wystarczy zachęcić pracowników do wzięcia udziału w "Zawodowym Rajdzie Rowerowym" – w którym chcemy pokazać różnorodność zawodów wykonywanych w naszym mieście. Warto tego dnia pokazać się w swoich służbowych strojach, koszulkach z logo firmy, wyruszyć na ulice i z dumą reprezentować swój wykonywany zawód i zakład pracy.

W akcji udział może wziąć każdy! Zachęcajcie również swoje rodziny, znajomych i przyjaciół do wspólnego przejazdu. Im nas będzie więcej na trasie, tym mniejsze będą korki na ulicach!

Zbiórka uczestników Rajdu o godz. 16:30 na parkingu Stadionu ROSRRiT (ul. Jana Pawła II 6). Punktualnie o godz. 17:00 ruszymy w 16-kilometrową trasę. Rajd zakończy się na Placu Sikorskiego ok. godz. 19:00, gdzie wspólnie zrobimy pamiątkowe selfie. Uczestnicy rajdu otrzymają pamiątkowy gadżet oraz wezmą udział w losowaniu dwóch rowerów marki Onilus – siedleckiego producenta rowerów.

Mamy nadzieję, że dla Państwa firmy będzie to ciekawa inicjatywa, która jednocześnie będzie atrakcyjną formą promocji Państwa marki, jako wspierającej zdrowy i aktywny tryb życia oraz sposób na integrację pracowników firm.

 

Z wyrazami szacunku
Grzegorz Orzyłowski
Prezes Zarządu

« Powrót do listy