Regionalny Portal Informacyjny Podlasie24.pl
2011-02-13 10:36:11 Artykuł czytany 29344 razy

Regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl to obecnie największe, aktualne i wiarygodne medium informacyjne w regionie środkowo - wschodniej Polski.

Regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl to obecnie największe, aktualne i wiarygodne medium informacyjne w regionie środkowo-wschodniej Polski. Portal w nowej odsłonie i z nową nazwą zaistniał 1 czerwca 2010 roku. Został stworzony na bazie funkcjonującej od kilku lat strony internetowej Katolickiego Radia Podlasie. radiopodlasie.pl nadal istnieje ale jej treści dotyczą tylko spraw i programu rozgłośni radiowej.

Regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl to miejsce gdzie można znaleźć najnowsze informacje z regionu obejmującego miasta i miejscowości z obszaru środkowo-wschodniej Polski, czyli z powiatów siedleckiego, bialskiego, bielskiego, garwolińskiego, lubartowskiego, łosickiego, łukowskiego, parczewskiego, radzyńskiego, ryckiego, siemiatyckiego, sokołowskiego, węgrowskiego i włodawskiego.

Podlasie24.pl informuje mieszkańców o bieżących wydarzeniach społecznych, religijnych, sportowych, i kulturalnych oraz promuje nasz region.

Jest to jedyny portal, posiadający serwis KOŚCIÓŁ, w którym publikowane są aktualne informacje z życia diecezji siedleckiej i drohiczyńskiej oraz wiadomości z życia Kościoła w Polsce i na świecie.

W serwisach portalu można przeczytać o sprawach, którymi interesują się mieszkańcy, o wydarzeniach mających wpływ na życie naszego regionu. Redaktorzy portalu są zapraszani na ważne imprezy, dzięki temu, Internauci na bieżąco mają dostęp do relacji oraz fotoreportaży. Portal opisuje działalność lokalnych społeczności, instytucji, firm i organizacji.

Redakcja portalu i reporterzy Działu Informacji Radia Podlasie dokładają wszelkich starań, aby wszyscy oglądający podlasie24.pl mogli znaleźć informacje, które są im potrzebne.

Adres redakcji:

Regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl