Diecezjalne Centrum Pielgrzymkow-Turystyczne ARKA
Artykuł czytany 1448 razy


Diecezjalne Centrum Pielgrzymkow-Turystyczne "ARKA" - działa w ramach Fundacji Pamięci Unitów Podlaskich „ARKA” (istniejącej od 1993 r.), która posiada wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod nr 1577, oraz polisę ubezpieczeniową spełniającą wymogi ustawy dla organizatorów turystyki: SIGNAL IDUNA nr M203931, na sumę 90 000 EURO.

Zadaniem Centrum jest organizacja i koordynacja wyjazdów grup pielgrzymkowych z terenu Diecezji Siedleckiej, a także zapewnienie duchowej opieki ich uczestnikom. W zakres działalności Centrum wchodzi również promocja miejsc pielgrzymkowych w naszej diecezji. Centrum to przejęło dotychczasowe zadania „diecezjalnego duszpasterza pielgrzymów i turystów diecezji siedleckiej”.
Zapraszamy Państwa do pielgrzymowania z nami jak również do powierzenia nam organizację pielgrzymek/wyjazdów turystycznych w kraju i za granicą. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była przede wszystkim bezpieczna, a równocześnie atrakcyjna programowo i cenowo.
Uczestnicząc w pielgrzymkach lub współpracując z Diecezjalnym Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznym „ARKA”, przyczyniasz się do szerzenia kultu Męczenników Podlaskich oraz rozwoju Sanktuarium Męczenników Podlaskich w Pratulinie.

Organizujemy:


I. Pielgrzymki do:

    Ziemi Świętej
    Rzymu
    Sanktuariów Europy i świata
    Sanktuariów w Polsce
    miejsc na terenie naszej diecezji

II. Wyjazdy o charakterze rekolekcyjnym, religijnym w kraju i za granicą (np. rekolekcje na nartach w Austrii, Włoszech; Sylwester z Bogiem w polskich Tatrach, itp.)
III. Wyjazdy turystyczne, itp.

Proponujemy:


    Pielgrzymki w wyznaczonych terminach
    kompleksową organizację pielgrzymek/wyjazdów turystycznych w dowolne miejsce i w dowolnym terminie dla grup zorganizowanych przez:

    parafie
    szkoły
    zakłady pracy
    osoby indywidualne

Zapewniamy:


    dogodne warunki
    elastyczność w doborze trasy
    promocyjne ceny

Zapraszamy do sprawdzenia oferty na naszej stronie