Formatio permanens
2011-02-13 11:14:17 Artykuł czytany 12695 razy

Spotkania w ramach Formacji Stałej Kapłanów Diecezji Siedleckiej w roku formacji 2016/2017

Sesja czwarta - 28-29.04.2017
1)    28.04.2017 r. – Grupa II - roczniki święceń:, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 i inne
2)    29.04.2017 r. –  Grupa I - roczniki święceń 2007, 2008,2009, 2010 i inne + Grupa II

Sesja piąta - 12-13.05.2017

1)    12.05.2017 – Grupa I - roczniki święceń 2007, 2008, 2009, 2010 i inne
2)    13.05.2017 – Grupa II - roczniki święceń: 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 i inne + Grupa I

Sesja szósta - 26-27.05.2017
1)    26.05.2017 – Grupa II - roczniki święceń: 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 i inne
2)    27.05.2017 – Grupa I - roczniki święceń 2007, 2008, 2009, 2010, i inne + Grupa II 


Przykładowy program spotkania:

Piątek

    Zjazd i zakwaterowanie (grupa wyznaczona na dany zjazd dwudniowy)

Godz. 19.00 - Nieszpory (kaplica w domu rekolekcyjnym)
    Konferencja ascetyczna 

Godz. 19.45 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja (Możliwość Spowiedzi)

Godz. 20.45 – Zakończenie Adoracji

Godz. 20.50 – Spotkanie z Ks. Biskupem

Sobota

Godz.  7.00 – Pobudka

Godz.  7.30 – Medytacja

Godz.  8.00 – Śniadanie

Godz.  8.30 – Jutrznia

- Konferencja

Godz.  9.30 – Spotkanie przy kawie

Godz. 10.00 – Formacja intelektualna  (wg własnego programu)

Godz. 13.00 – Obiad

Lista uczestników Formacji Stałej z podziałem na grupy

GRUPA I GRUPA II
ks.  Krzysztof   Banasiuk
ks.  Marcin  Bielecki
ks.  Tomasz  Bielecki
ks.  Paweł  Bielecki
ks.  Łukasz  Borowski
ks.  Michał   Buczyński
ks.  Marcin  Chruściel
ks.  Dariusz  Czajka
ks.  Mikołaj   Czernecki
ks.  Mariusz   Czerwiński
ks.  Piotr   Hawryluk
ks.  Łukasz  Iwaniec
ks.  Andrzej   Karwowski
ks.  Marcin  Komoszyński
ks.  Dariusz  Konieczny
ks.  Jarosław  Kopeć
ks.  Rafał  Kornilak
ks.  Piotr   Kruk
ks.  Maciej   Majek
ks.  Piotr   Mazurek
ks.  Leszek  Mućka
ks.  Karol  Nasiłowski
ks.  Krzysztof   Niestieruk
ks.  Remigrusz   Niewęgłowski
ks.  Krzysztof   Nowachowicz
ks.  Paweł  Padysz
ks.  Radosław  Pietruczuk
ks.  Przemysław  Radomyski
ks.  Dariusz  Radywaniuk
ks.  Jacek  Sawczuk
ks.  Łukasz  Skolimowski
ks.  Wojciech  Sobieszek
ks.  Łukasz  Szczeblewski
ks.  Grzegorz  Walczuk
ks.  Piotr   Wasyljew
ks.  Daniel  Wojciechowski
ks.  Artur  Zbański
ks.  Paweł  Żukowski
ks.  Grzegorz  Bielak
ks.  Paweł  Bilski
ks.  Michał   Burdach
ks.  Arkadiusz  Bylinka
ks.  Michał   Celej
ks.  Mariusz   Dziwulski
ks.  Kamil  Frączek
ks.  Sławomir  Gnyszka
ks.  Maricn  Gnyszka
ks.  Robert  Jędrych
ks.  Ireneusz  Juśkiewicz
ks.  Łukasz  Kałaska
ks.  Jakub  Kozak
ks.  Piotr   Łyczewski
ks.  Grzegorz  Marczuk
ks.  Kamil  Mazurkiewicz
ks.  Sebastian  Mućka
ks.  Mariusz   Nejranowski
ks.  Tomasz  Oponowicz
ks.  Piotr   Osiński
ks.  Radosław  Osipacz
ks.  Paweł  Pajdosz
ks.  Grzegorz  Pilsak
ks.  Radosław  Piotrowski
ks.  Adam  Potapczuk
ks.  Marcin  Prudaczuk
ks.  Mariusz   Rompa
ks.  Szczepan  Skorupski
ks.  Krzysztof   Sobczuk
ks.  Artur  Stefaniak
ks.  Marek  Strzeżysz
ks.  Mateusz  Sudewicz
ks.  Grzegorz  Suwała
ks.  Arkadiusz  Śledź
ks.  Przemysław  Świderski
ks.  Paweł  Tomaszewski
ks.  Łukasz  Wardak
ks.  Krzysztof   Węgrzynek
ks.  Piotr   Witkowicz
ks.  Paweł  Wojdat
ks.  Jakub  Wyrozębski
ks.  Piotr   Zasuwik
ks.  Krzysztof   Zawadzki

Pobierz listę